Porto- Franko
Porto- Franko
Одеса
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж будинків (20)

  • 27 000 $
    675 $/м²

    Зелена Балка вул.

    40 / 20 / 10 м²
    1 поверх
    3 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продам у Чорноморці, вул. Зелена Балка / вул. Макарова літній будиночок на ділянці 3 сотки. Світло і вода на ділянці, газ по вулиці. На ділянці знаходиться дерев'яний будинок, 40 кв. м. Окремо розташована літня кухня 7 кв. м. Ділянка рівна і правильної форми, є держакт. Змінено цільове призначення землі: для будівництва та експлуатації житлового будинку. У пішій доступності море, зупинка транспорту, магазини, супермаркети.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 320 000 $
    800 $/м²

    Прикордонна, 23

    400 / 160 / 26 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    вчора
    Продам 2-поверховий будинок в Одесі, Царське село-2 на 10 сотках землі. Загальна площа 400 кв. м (2 житлові поверхи, мансардний поверх, цокольне приміщення), 4 кімнати, 4 с/в, спортзал, кухня 26 кв. м. Вітальня з каміном, затишні спальні, простора кухня-їдальня, зона для спорту. Окремо розташований гараж. Доглянута ділянка. Ціна 315 000.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 36 000 $
    900 $/м²

    Мускатна вул. (Зої Космодем'янської), 2

    40 / 18 / 5 м²
    1 поверх
    5 сот
    2 кімнати
    вчора
    Срочно! Участок 5 сот.р-н ул.Космодемьянской Правильной формы, вода, на участке газ по участку.На участке деревянный домик. Госакт.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 20 000 $
    392 $/м²

    Контрадмірала Остроградського вул. (Макарова), 10

    51 / 40 / 8 м²
    1 поверх
    3 сот
    3 кімнати
    вчора
    Продам будинок на вул. Макарова в Чорноморці. На ділянці один будинок нової споруди (незавершене будівництво), 1-поверховий. Загальна площа 51 кв. м і будиночок під знесення. Світло, вода заведені в нову будівлю, газ поруч (20 м). Землі 3,20 сотки. У пішій доступності море. Є кадастровий номер. Ціна 25 000.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 99 990 $
    1 075 $/м²

    Ізмаїльська, 10

    93 / 68 / 22 м²
    3 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    вчора
    Продам таунхаус в Одесі, у Червоному Хуторі, вул. Ізмаїльська. Загальна площа – 93 м²; 3 рівні. 1 поверх: кухня-студія; санвузол; комора/пральня. 2 поверх: 2 кімнати; санвузол. 3 поверх: спальня (мансардний поверх). Паркомісце, мангальна зона перед будинком, центральне водопостачання та газопостачання. У всьому будинку встановлено низькотемпературну систему опалення (тепла підлога + теплі стіни) Rehau, Німеччина. Водопостачання – променева розводка Rehau. Котел – двоконтурний конденсаційний Bosch, Німеччина. Система центрального пилососа Rehau. Кожне приміщення оснащене сенсорним кімнатним терморегулятором для підтримання комфортної температури в приміщенні. На кухні встановлені: вбудована...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 70 000 $
    700 $/м²

    Костанді вул., 63

    100 / 68 / 22 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    вчора
    Продам таунхаус на вул. Костанді / Люстдорфська дорога. Загальна площа 100 кв. м. 1 поверх — передпокій, кухня-вітальня, кімната, с/в. 2 поверх — 3 кімнати, с/в. Світло, вода, газ, міська каналізація. Паркувальне місце. Стан від будівельників. Ціна 70 000$.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 29 000 $
    690 $/м²

    Дача Ковалевського вул., 51

    42 / 29 / 8 м²
    1 поверх
    3 кімнати
    вчора
    У продажу домоволодіння на вул. Дача Ковалевського/вул. Довга. Загальна площа 42 кв. м. 1-поверховий міцний будиночок, 3 кімнати, кухня 8 кв. м, санвузол, h-2.20. Опалення електричне. Світло та вода заведені в приміщення. Є дворик. Можна добудувати 2-й поверх. Будиночок під ремонт.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 125 000 $
    1 250 $/м²

    Штурвальна вул., 13

    100 / 68 / 9 м²
    1 поверх
    3 сот
    3 кімнати
    вчора
    Продам частину будинку (дуплекс). Загальна площа 100 кв. м. 3 кімнати, кухня 9 кв. м. Перший поверх: три кімнати, санвузол, ванна, передпокій; цокольне приміщення — кухня + їдальня. Якісний ремонт, двоконтурний котел. Ділянка 3 сотки. Паркомісця для 2 автомобілів, зелена зона, місце під альтанку. Документи на будинок і на землю.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 25 000 $
    676 $/м²

    Свободи просп., 16

    37 / 22 / 7 м²
    1 поверх
    3 кімнати
    вчора
    Продам частину будинку в Чорноморці, під реконструкцію або капітальний ремонт. Частина домоволодіння, 3 кімнати. Загальна площа 37 кв. м, кухня 7 кв. м, 1 поверх 1-поверхового будинку. Зручності на подвір'ї. Є місце для машини. Світло та вода в будинку, газ по межі ділянки. За домоволодінням закріплена ділянка 0,5 сот. землі. У пішій доступності море, супермаркет, магазини, школа, зупинка міського транспорту.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 158 000 $
    988 $/м²

    Братів Стицьковських

    160 / 100 / 20 м²
    2 поверхи
    8 сот
    4 кімнати
    вчора
    Пропоную капітальний будинок із кримського черепашнику, 160 м². 2 поверхи в Царському Селі. Кухня-їдальня, 3 спальні, гардеробна, 2 санвузли з теплою підлогою. Просторий гараж із оглядовою ямою та підвалом. На ділянці шикарна лазня з кам'янкою та кімнатою відпочинку. Зона барбекю. Сад із колоноподібними фруктовими деревами, чудові великі туї та ялини. Широка асфальтована вулиця, септик на 12 кубів та можливість підключення до міської каналізації. Накопичувальна місткість для запасу води та генератор. 8 сот. Повний пакет документів.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 150 000 $
    1 456 $/м²

    Святослава Ріхтера вул. (Щорса)

    103 / 80 / 18 м²
    1 поверх
    6 сот
    4 кімнати
    вчора
    Продам 2 будинки на ділянці 6 сот. на вул. Сурикова/вул. Святослава Ріхтера (Щорса). Будинок 103 кв. м – житловий стан. Будинок на два входи побудований з черепашника, утеплений по фасаду. Чотири кімнати, кухня, санвузол, передпокій, підсобне приміщення. На опалення є 2 котли: газовий та твердопаливний. Будинок 2020 року побудови площею 105 кв. м, три окремі кімнати, санвузол, гардеробна, приміщення під зимовий сад, гараж. Встановлені металопластикові вікна, підведені каналізація, вода, електрика. Стан – після будівельників. Є капітальний гараж. У пішій доступності зупинка громадського транспорту, магазини, супермаркети, школа. Повний пакет документів, держакт на землю.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 53 000 $
    639 $/м²

    Канатна вул., 92

    єВідновлення Центр
    83 / 56 / 11 м²
    1 поверх
    3 кімнати
    2008 рік побудови
    вчора
    Продам 1-й поверх у 2-поверховому окремо розташованому флігелі. вул. Пироговська / вул. Канатна. Загальна площа 83 кв. м. 1-й поверх 2-поверхового флігеля. 1-й поверх — 60 кв. м, цоколь — 20 кв. м з вікном, кондиціонером та опаленням, кухня 11 кв. м. Флігель побудови 2008 року, перекриття залиті бетоном, швелери 22. Закритий двір. Ремонт. Опалення АГВ. Житловий фонд. Можемо під програму + 10%. Можна під офіс.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 185 000 $
    1 233 $/м²

    Туристська вул., 20

    150 / 100 / 17 м²
    2 поверхи
    6 сот
    5 кімнат
    2012 рік побудови
    вчора
    Продамерховий зат 2 повишний будинок в Черемхах на вул. Туристична. Загальна площа 150 кв. На 1 поверсі кухня 17 кв.м, хол, 3 кімнати, роздільна з/в. На 2 поверсі 2 кімнати, з/в. Гараж. Накопичувальні ємності води, генератор та інвертор. Доглянута ділянка 6 соток. Держакт.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 170 000 $
    1 172 $/м²

    Ольги Благовидової вул.

    145 / 115 / 13 м²
    2 поверхи
    2 сот
    5 кімнат
    2016 рік побудови
    вчора
    Продам 2-поверховий затишний будинок на Черемушках. Загальна площа 145 кв. м, плюс 80 кв. м мансарда. 1-й поверх: кухня, вітальня, санвузол; 2-й поверх: 3 спальні, санвузол. Сучасний якісний ремонт. Є зона відпочинку, гараж. 2 сотки землі. Держакт. Тихий спокійний район на Ближніх Млинах.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 65 000 $
    464 $/м²

    Квіткова

    140 / 56 / 10 м²
    2 поверхи
    6 сот
    3 кімнати
    2004 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам будинок поблизу Малодолинського, СК Заря. Будинок капітальний, двоповерховий з цокольним поверхом та підвалом. 1 поверх - велика кімната, кухня, коридор, санвузол. 2 поверх - 2 кімнати, коридор, великий балкон-тераса. В будинок заведені всі комунікації: газ, світло, вода. Каналізація- вигрібна яма Ділянка 6 соток, дуже охайна і доглянута. Посаджені кущі полуниці, смородини, ожини, плодові дерева, декілька сортів винограду, багато квітів. На ділянці є літній душ і туалет, колодязь та капітальний гараж. Розташований в 150 метрах від мальовничого озера. Повний пакет документів.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 25 000 $
    500 $/м²

    Волна

    50 / 29 / 12 м²
    1 поверх
    6 сот
    2 кімнати
    1998 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам дачу в СК «Волна» поблизу Великодолинського, 50 кв.м, 2 кімнати. Світло в будинку, вода на ділянці, газ проходить повулиці. Опалення пічне. Будинок під чистове оздоблення. Також є цокольний поверх і гараж. Територія огороджена. Ділянка 6 соток.Повний пакет документів.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 25 000 $
    208 $/м²

    Одеська

    120 / 1 / 15 м²
    1 поверх
    6 сот
    5 кімнат
    2 тиж. тому
    Продам будинок, 1 поверх, 120 м², 5 кімнат. Побудований у 2019 році, смт.Великодолинське, район Аккаржа. Коробка з газоблоку, вкрита металочерепицею. Ділянка 6 соток, Держакт, кадастровий номер. Є дозвіл на будівництво. Всі комунікації по межі ділянки.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 27 000 $
    171 $/м²

    Тіниста

    158 / 68 / 10 м²
    2 поверхи
    12 сот
    3 кімнати
    2 міс. тому
    Продам 2-поверхову коробку будинку на ділянці 12 соток. Загальна площа 158 м², 3 кімнати. Вода на ділянці, електрика в будинку. Повний пакет документів (будинок введений в експлуатацію, є документи на землю). Садовий кооператив Нової Долини.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 80 000 $
    556 $/м²

    Зелена

    144 / 60 / 12 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2 міс. тому
    Продам просторий теплий будинок в Сухому Лимані, всього в 2-х зупинках від 7-го км, 15хв до Одеси на машині! Будинок 144 кв.м, 3 рівні, 4 кімнати. Цокольний поверх: гараж, майстерня, льох, котельня Перший поверх: передпокій, коридор, зал, кухня, 2 санвузли (замість 1 була гардеробна) Другий поверх: коридор і 3 окремі кімнати, одна кімната із с/в Ділянка 6 соток з плодоносним виноградом , яблунею, грушами, сливою, вишнею. Є туалет. Комунікації: Газ. Світло. Вода. Вигрібна яма. Опалення індивідуальне газове, двоконтурний котел. Будинок утеплений пінопластом. Частковий ремонт можливість доробити під себе. Повний пакет документів. Торг доречний при перегляді.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
  • 62 000 $
    473 $/м²

    Струмок, 23

    єВідновлення
    131 / 48 / 9 м²
    2 поверхи
    5 сот
    3 кімнати
    2000 рік побудови
    2 міс. тому
    PRO аккаунт
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.